КЗО "Навчально-виховний комплекс №87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 

Виховна робота

 

 

Тема дослідно-експериментальної роботи закладу в рамках Всеукраїнського експерименту з національно-патріотичного виховання:

 

 

«Виховання громадянина-патріота в умовах загальноосвітнього навчального закладу»

 

Напрямки виховної роботи, за якими працює навчальний заклад:

  • Національно-патріотичне виховання (військово-патріотичне, громадянсько-патріотичне, духовно-моральне виховання) 
  • Родинно-сімейне виховання 
  • Художньо-естетичне виховання
  • Екологічне виховання
  • Формування здорового способу життя
  • Превентивне виховання
  • Професійна орієнтація

 

Задачі, які ставить перед собою навчальний заклад на 2017-2018 н.р.:

   -         формування духовних цінностей українського громадянина-патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини;

   -         сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, духовної і культурної спадщини українського народу;

   -         забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, турбота про молодших та людей похилого віку;

   -         підтримка кращих якостей української нації – працелюбності, прагнення до свободи, любові до природи та мистецтва, поваги до батьків та родини;

   -         сприяння розвитку фізичного, психічного і духовного здоров'я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості.

 

План виховної роботи на 2017-2018 н.р.

 

Звіт з виховної роботи за 2016-2017 н.р.

 

Графік роботи гуртків на базі КЗО "СЗШ № 87" ДМР


 

з\п

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Графік роботи

Назва навчальної

літератури

Виховний напрямок

1

«Українське літературознавство»

Дослідницько-експериментальний

Моргунова Валентина Григорівна

Ср. 15.00-16.00

Програма «Українське літературознавство»

2

«Козацькому роду нема переводу»

Дослідницько-експериментальний

Землянченко Оксана Олександрівна

Чт. 12.00-13.00

(1-2 кл.)

Програма «Юні мовознавці»

3

«Happy English»

Гуманітарний

Мандрика

Анна Іванівна

Пн., ср. 13.00-14.00

(3-4 кл)

Програма англійської мови

4

«My English»

Гуманітарний

Кобиляцька Ольга Володимирівна

Вт., Чт. 14.00-15.00

(5 кл.)

Програма англійської мови

5

«English Land»

Гуманітарний

Приходько Олександра Олександрівна

Вт. 15.00-16.00

Програма сходинками до англійської

6

«Петриківський первоцвіт»

Дослідницько-експериментальний

Нехорошева Світлана Анатоліївна

Ср. 13.00-14.00

Чт. 14.00-15.00

Програма «Українське літературознавство»

7

«Барвінок»

Гуманітарний

Симоненко Кристина Генадіївна

Чт. 14.00-15.00

Програма з українознавства

8

«Chocolat – французький театр»

Гуманітарний

Мурашова Наталія Володимирівна

Ср. 12.30-13.30

14.00-15.00

Програма французької мови

9

«Англійський»

Гуманітарний

Пономаренко Тетяна Миколаївна

Ср. 15.00-17.00

Програма англійської мови

10

«Джерельце»

Художньо-естетичний

Пеня Валентина

Павлівна

Вт., чт. 13.00-14.00

Програма «Початковий курс театрального мистецтва»

11

«Дебати»

Гуманітарний

Удод Олександр

Панасович

Чт. 14.00-16.00

Навчальна програма з позашкільної освіти (гуманітарний напрям) «Дебати»

12

«Петриківський розпис»

Художньо-естетичний

Пучкова Ніна

Іванівна

Пт.14.00-16.00

Програма студії образотворчого мистецтва

13

«Пошук»

Краєзнавчий/вивчення та пошук матеріалів рідного краю, місцевості, людей

Доценко Юлія

Анатоліївна

Пн., Вт., Ср., Чт. 14.00-16.00

Пт. 14.00-15.00

Програма гуртка «Історичне краєзнавство» (основний рівень)

14

Наукове товариство «Евріка»

Дослідницько-експериментальний

Приходько Олександа Олександрівна

Чт. 14.00-15.00

Програма малої академії наук

15

«Українська вишивка»

художньо-естетичний

Головіна Оксана

Вікторівна

Чт. 12.30-14.00

Програма гуртка «Художня вишивка»

Науково-технічний напрямок

16

«Радіоелектронне конструювання»

Науково-технічний

Розсоха Олександр Миколайович

Ср., Чт. 14.00-16.00

Програма гуртка радіоелектронного конструювання

17

«Основи інформаційних технологій»

Науково-технічний

Розсоха Олександр Миколайович

Вт., Ср. 14.00-16.00

Навчальна програма з позашкільної освіти науково- технічного напряму «Цікава інформатика»

Спортивний напрямок

18

Тренажерна зала «Атлет»

Спортивний/підготовка учнів до районних та міських змагань

Фадеічев Денис Станіславович

Вт. Чт. 17.00-18.00

 

19

«Настольний теніс»

Спортивний/підготовка учнів до районних та міських змагань

Фадеічев Денис Станіславович

Вт., Чт. 15.30-16.30

Навчальна програма «Настільний теніс»

20

Група здоров’я «Здоров’ятко»

Спортивний

Морозовська Алла Миколаївна

Вт. 14.00-15.00

Чт. 13.00-14.00

Пт. 13.00-14.00

Навчальна програма «Здоровим будь!»

21

«Шаховий дебют»

спортивні

Єршова Ірина

Миколаївна

Вт. 14.00-15.00

Навчальна програма «Шахи»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік роботи гуртків, секцій на базі КЗО «СЗШ №87» ДМР

2017-2018 н.р.

 

з\п

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Графік роботи

 

1

Танці «Віват»

Хіп-хоп

Губаренко Тетяна Сергіївна

Вт. 13.00-14.00

(1 кл)

15.00-16.00

(2-6 кл)

Чт.12.00-13.00

(1 кл)

15.00-16.00

(2-6)

Пн., Ср. 17.00-18.00

(Д/с)

 18.00-19.00

(дорослі)

2

Легка атлетика

Спортивний/підготовка учнів до змагань

Алдошина Наталія Володимирівна

Пн.-Пт. 14.00-16.00

3

Бальні танці «Віват»

спортивний

Бушной Ігор Вікторович

Вт., чт. 16.00-19.00

Сб. 15.15-16.15

4

Футбол

спортивні

Фадеічев Денис Станіславович

Пн., Ср., Пт.

16.00-19.00

5

Таеквандо

спортивні

Борисов Олександр Олександрович

Пн., Пт. 15.00-16.00

6

Ландшафтний дизайн

Науково-технічний

Мала Наталія Вікторівна

Вт., Чт. 15.00-19.00

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»:

Директор КЗО «СЗШ № 87» ДМР

____________ Л.В. Савчук

ПЛАН

зимових канікул

КЗО СЗШ №87

2017-2018н.р.

 

Клас

Захід

Час проведення

З ким проводиться

26.12.2017

Веселі старти

10.00

Єршова І.М.

Конкурс малюнків «Зима»

10.00

Пеня В.П.

Конкурс віршів «Колядки»

9.00

Зіборова Н.В.

День іменинника

10.00

Баранецька А.В.

Перегляд фільмів про дружбу

10.00

Мандрика А.І.

Робота з активом класу

10.00

Безхлібна В.М.

7

День іменинника

10.00

Холод С.М.

8

Додаткові заняття з математики

12.00

Подлєснова Г.І.

27.12.2017

Зимові розваги на природі

10.00

Чміль Л.В.

Конкурс «Найкраща сніжинка»

10.00

Савчук Г.В.

Конкурс малюнків «Зимонько-снігуронько»

9.00

Пеня В.П.

Виховна година «Дружній клас»

10.00

Садило К.С.

Майстерня  Діда Мороза. Аплікація «Новорічна ялинка»

10.00

Баранецька А.В.

Робота в бібліотеці «Лікарня для книг»

10.00

Мандрика А.І.

Українські традиції зимових свят

10.00

Семенець Л.В.

7

Заняття агітбригади «ДЮПР»

12.00

Холод С.М.

8

Генеральне прибирання

10.00

Подлєснова Г.І.

9

«Познайомтесь зі мною, я новачок» - бесіда з конфліктних ситуацій

10.00

Данилова К.В.

10

Поїздка на міську ялинку

9.00

Доценко Ю.А.

28.12.2017

Я маленький українець

10.00

Єршова І.М.

Інформаційна година «Цикл зимових свят»

10.00

Чміль Л.В.

Витинанка (сніжинка)

10.00

Пеня В.П.

Конкурс малюнків «Зима»

9.00

Зіборова Н.В.

Конкурс малюнків про зиму

10.00

Мандрика А.І.

Новорічний калейдоскоп

11.00

Безхлібна В.М.

7

Прибирання класної кімнати

11.00

Холод С.М.

8

Прибирання класної кімнати

12.00

Подлєснова Г.І.

29.12.2017

Майстерня Санта Клауса

10.00

Симоненко К.Г.

Конкурс малюнків «Квітка мрій»

11.00

Єршова І.М.

Вікторина «Зима іде, свята веде»

10.00

Чміль Л.В.

Мультфільм «Новорічка»

10.00

Пеня В.П.

Конкурс віршів «Зима-чарівниця»

10.00

Мандрика А.І.

5

Розучування колядок і щедрівок

11.00

Семенець Л.В,

02.01.2018

Новорічне кафе «Мультик»

10.00

Єршова І.М.

Зимові свята в Україні

10.00

Пеня В.П.

«Канун Різдва Христового» - традиції свята

10.00

 Безхлібна В.М.

8

Без толерантності немає дружби

10.00

Подлєснова Г.І.

10

Виховна година «Різдвяні традиції українського народу»

10.00

Доценко Ю.А.

03.01.2018

Круглий стіл «Мій друг»

10.00

Єршова І.М.

Заняття в гуртку іноземної мови

11.00

Мурашова Н.В.

Додаткове заняття з математики

10.00

Зіборова Н.В.

Вихід на екологічну стежину. Годуємо птахів

11.00

Безхлібна В.М.

7

«Перша допомога при обмороженні»

11.00

Холод С.М.

10

Літературна година

11.00

Доценко Ю.А.

04.01.2018

Зимові свята на Україні

10.00

Симоненко К.Г.

Новорічна казка

10.00

Єршова І.М.

Обрядові колядки

10.00

Пеня В.П.

Плануємо роботу самоврядування

10.00

Безхлібна В.М.

05.01.2018

Коляд, коляд, колядниця

10.00

Єршова І.М.

Музичні руханки

10.00

Пеня В.П.

Вивчення колядок, щедрівок

9.00

Зіборова Н.В.

Робота з екскурсоводом, куточка українознавства

11.00

Семенець Л.В.

8

Українські колядки і щедрівки. Різдвяні традиції і обряди

12.00

Подлєснова Г.І.

09.01.2018

Заняття з Костаняном Камо

09.30

Єршова І.М.

Малюємо зиму

10.00

Пеня В.П.

Додаткові заняття з української мови

9.00

Зіборова Н.В.

Змагання з 6-Б класом

10.00

Безхлібна В.М.

7

Цікава хімія

10.00

Холод С.М.

8

Додаткові заняття з математики

10.00

Подлєснова Г.І.

10.01.2018

Заняття з Костаняном Камо

10.00

Єршова І.М.

Конкурс малюнків «Зимові візерунки»

10.00

Чміль Л.В.

Музичні руханки

10.00

Пеня В.П.

Прибирання класної кімнати

10.00

Зіборова Н.В,

6

«Мандруємо Україною» - віртуальна подорож

10.00

Безхлібна В.М.

7

Урок «Страви з маку»

10.00

Холод С.М.

8

Тренінг «Я обираю здоров’я»

12.00

Подлєснова Г.І.

11.01.2018

Додаткові заняття з математики

10.00

Чміль Л.В.

Заняття гуртка

10.00

Пеня В.П.

6

«Мандруємо Україною» - віртуальна подорож

10.00

Безхлібна В.М.

7

Заняття з хімії

10.00

Холод С.М.

12.01.2018

Заняття з Костаняном Камо

09.30

Єршова І.М.

Операція «Чистий клас»

10.00

Чміль Л.В.

З історії новорічних свят

10.00

Пеня В.П.

7

Виховна година «Новорічні свята»

10.00

Холод С.М.