КЗО "Навчально-виховний комплекс №87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 

Гуртки

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ НА БАЗІ КЗО "НВК №87"

2017-2018 н.р.

з\п

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Графік роботи

Назва навчальної літератури

Виховний напрямок

1

«Українське літературознавство»

Дослідницько-експериментальний

Моргунова Валентина Григорівна

Ср. 15.00-16.00

Програма «Українське літературознавство»

2

«Козацькому роду нема переводу»

Дослідницько-експериментальний

Землянченко Оксана Олександрівна

Чт. 12.00-13.00

(1-2 кл.)

Програма «Юні мовознавці»

3

«Happy English»

Гуманітарний

Мандрика

Анна Іванівна

Пн., ср. 13.00-14.00

(3-4 кл)

Програма англійської мови

4

«My English»

Гуманітарний

Кобиляцька Ольга Володимирівна

Вт., Чт. 14.00-15.00

(5 кл.)

Програма англійської мови

5

«English Land»

Гуманітарний

Приходько Олександра Олександрівна

Вт. 15.00-16.00

Програма сходинками до англійської

6

«Петриківський первоцвіт»

Дослідницько-експериментальний

Нехорошева Світлана Анатоліївна

Ср. 13.00-14.00

Чт. 14.00-15.00

Програма «Українське літературознавство»

7

«Барвінок»

Гуманітарний

Симоненко Кристина Генадіївна

Чт. 14.00-15.00

Програма з українознавства

8

«Chocolat – французький театр»

Гуманітарний

Мурашова Наталія Володимирівна

Ср. 12.30-13.30

14.00-15.00

Програма французької мови

9

«Англійський»

Гуманітарний

Пономаренко Тетяна Миколаївна

Ср. 15.00-17.00

Програма англійської мови

10

«Джерельце»

Художньо-естетичний

Пеня Валентина

Павлівна

Вт., чт. 13.00-14.00

Програма «Початковий курс театрального мистецтва»

11

«Дебати»

Гуманітарний

Удод Олександр

Панасович

Чт. 14.00-16.00

Навчальна програма з позашкільної освіти (гуманітарний напрям) «Дебати»

12

«Петриківський розпис»

Художньо-естетичний

Пучкова Ніна

Іванівна

Пт.14.00-16.00

Програма студії образотворчого мистецтва

13

«Пошук»

Краєзнавчий/вивчення та пошук матеріалів рідного краю, місцевості, людей

Доценко Юлія

Анатоліївна

Пн., Вт., Ср., Чт. 14.00-16.00

Пт. 14.00-15.00

Програма гуртка «Історичне краєзнавство» (основний рівень)

14

Наукове товариство «Евріка»

Дослідницько-експериментальний

Приходько Олександа Олександрівна

Чт. 14.00-15.00

Програма малої академії наук

15

«Українська вишивка»

художньо-естетичний

Головіна Оксана

Вікторівна

Чт. 12.30-14.00

Програма гуртка «Художня вишивка»

Науково-технічний напрямок

16

«Радіоелектронне конструювання»

Науково-технічний

Розсоха Олександр Миколайович

Ср., Чт. 14.00-16.00

Програма гуртка радіоелектронного конструювання

17

«Основи інформаційних технологій»

Науково-технічний

Розсоха Олександр Миколайович

Вт., Ср. 14.00-16.00

Навчальна програма з позашкільної освіти науково- технічного напряму «Цікава інформатика»

Спортивний напрямок

18

Тренажерна зала «Атлет»

Спортивний/підготовка учнів до районних та міських змагань

Фадеічев Денис Станіславович

Вт. Чт. 17.00-18.00

 

19

«Настольний теніс»

Спортивний/підготовка учнів до районних та міських змагань

Фадеічев Денис Станіславович

Вт., Чт. 15.30-16.30

Навчальна програма «Настільний теніс»

20

Група здоров’я «Здоров’ятко»

Спортивний

Морозовська Алла Миколаївна

Вт. 14.00-15.00

Чт. 13.00-14.00

Пт. 13.00-14.00

Навчальна програма «Здоровим будь!»

21

«Шаховий дебют»

спортивні

Єршова Ірина

Миколаївна

Вт. 14.00-15.00

Навчальна програма «Шахи»