КЗО "Навчально-виховний комплекс №87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 

Позакласні заняття

 

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ, СЕКЦІЙ НА БАЗІ КЗО НВК №87 

2019-2020 н.р.

 

з\п

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Графік роботи

Назва навчальної літератури

Виховний напрямок

1

«Пошук»

Краєзнавчий/вивчення та пошук матеріалів рідного краю, місцевості, людей

Доценко Юлія

Анатоліївна

Пн.,  Ср., Пт.

14.00-15.00

Програма гуртка «Історичне краєзнавство» (основний рівень)

2

Наукове товариство «Евріка»

Дослідницько-експериментальний

Приходько Олександа Олександрівна

Пн. 14.00-15.00

Програма малої академії наук

3

«Джура»

Військово-патріотична гра

Головіна Оксана Вікторівна

Вт.-чт.14.00-16.00

Пт.14.00-15.00

Сб. 10.00-12.00

Програма військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)»

Науково-технічний напрямок

4

«Радіоелектронне конструювання»

Науково-технічний

Розсоха Олександр Миколайович

Вт.14.00-16.00

Програма гуртка радіоелектронного конструювання

Спортивний напрямок

5

«Гімнастика здоров’я»

Спортивний/гімнастичні вправи для здоров’я

Морозовська Ала Миколаївна

Вт. 15.30-17.00

Чт. 14.30-16.00

 

Графік роботи гуртків, секцій на базі КЗО «НВК №87» ДМР

2019-2020 н.р.

 

з\п

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Графік роботи

 

1

Танці «Віват»

Хіп-хоп

Губаренко Тетяна Сергіївна

Пн., Ср. 15.00-16.00

(5-9 років)

 16.00-17.00

(10-14 років)

2

Легка атлетика

Спортивний/підготовка учнів до змагань

Алдошина Наталія Володимирівна

Пн., вт, ср, пт. 14.00-18.00

Сб. 10.00-12.00

Вс. 10.00-12.00

3

Бальні танці «Віват»

спортивний

Бушной Ігор Вікторович

Вт., чт. 16.00-17.00

Сб. 15.00-16.00

4

Футбол

спортивні

Фадеічев Денис Станіславович

Пн., Ср., Пт.

16.00-19.00

5

Таеквандо

спортивні

Борисов Олександр Олександрович

 

Щербіна

Яна Генадіївна

 

Пн., Пт. 15.00-16.00

 

 

Вт. 16.30-17.30

17.30-18.30

Сб. 16.00-17.00

17.00-18.00

6

Ландшафтний дизайн

Науково-технічний

Мала Наталія Вікторівна

Вт., Чт.

15.00-19.00