КЗО "Навчально-виховний комплекс №87 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради


remember me

 

Новини

News: 190
Jul 6, 2018

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗО "НВК №87" ДНЗ ДМР

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
Jun 21, 2018

Останній день у таборі "Бриг"

Як непомітно промайнули три тижні. Вже 21 червня. Ось і настав день, коли у пришкільному таборі «Бриг. Літо 2018» закінчується сезон. Вже завтра дитячі спальні перетворяться на шкільні класні кімнати, наші вожаті – на звичайних дев’ятикласників, а вихователі – на вчителів у відпустці.
Jun 19, 2018

19.06.2018 табір

Сьогодні в нашому таборі майже спокійний день. За планом у нас «День ввічливих людей», конкурс на найкращий комплімент та цифровий квест. А завтра в нас свято Нептуна і тому сьогодні в нас репетиції.
Jun 15, 2018

15 червня 2018 р. День у таборі

Настала остання п’ятниця в таборі «Бриг». Ні, ні, ми ще працюємо. Закриття табору у четвер, 21 червня, тому п’ятниця – остання в сезоні «Літо 2018». В нашому таборі було кілька конкурсі – дебютів, наприклад «День мультфільмів», «День уважних», «Зелена п’ятка». І сьогодні – конкурс, також новий – «Сафарі». Кожен загін отримує «ліцензію на відлов диких тварин».
Jun 11, 2018

Новини табору

Сьогодні, в понеділок, після вихідних, вихованці трошки розлінилися і зарядка почалася в’яло, без запалу. Але, коли діти почули улюблену музику – табірні пісні – «Колесики», «Я – Банан», «Ципленок Пи», всі прибадьорилися та закінчили зарядку весело, з вогником. Відзнаку «Ревізор» отримала 5 кімната – в них чисто. В такому ж настрої діти пішли на сніданок. О 10.00 почався традиційний конкурс в таборі «Майстер – шеф табору 2018». Конкурсна програма складала 10 конкурсів – це багатенько, але цікаво.
Jun 6, 2018

Табір "Бриг" 06.06.18

увають дні в табірному житті, коли йде конкурс, значущий та об’ємний. А бувають дні, як сьогодні, коли до таких конкурсів готуються. В п’ятницю, 8 червня, в таборі буде проходити конкурс «День Держав Європи» і вихованці всього табору дуже ретельно та старанно почали готуватися. А крім цього, сьогодні працювали гуртки малювання, комп’ютерний, тренажерний, англійської мови, тренінговий.
Jun 5, 2018

Третій день роботи нашого табору.

Сьогодні в нас відкриття малих олімпійських ігор – а це означає, що всі мешканці табору змагаються з девізом «Хочеш бути гарним – бігай, хочеш бути здоровим – бігай, хочеш бути розумним – бігай!».
Jun 4, 2018

Другий день в нашому веселого таборі "Бриг"

Сьогодні другий день табірного життя в НВК 3 87. Оскільки ми в перший день ходили у гості, то можна вважати, що сьогодні в нас день знайомств та відкриття табірної зміни. Але все по черзі: день в таборі почався з ранкової зустрічі та зарядки, яку проводила Алла Миколаївна. Потім був сніданок, збори в загонах.
Jun 1, 2018

Табір "Бриг" розпочав свою роботу 01.06.2018р.

Ще вчора, в школі, були заняття та продзвенів останній дзвоник. Сьогодні на календарі літо, а це означає теплі, довгі літні канікули. А ще – початок роботи літнього пришкільного табору «Бриг». У таборі 60 вихованців, чотири загони по 15 дітей. Вихователі та вожаті, медичний працівник, фізруки, старша вожата та начальник табору. Працює їдальня, гуртки за інтересами, заплановано багато заходів на різні тематики.
May 19, 2018

Відкриття Зали Пошани

18.05.2018 в КЗО "НВК №87" відбулася урочиста церемонія відкриття Зали пошани. В ній вшановують пам'ять воїнів, котрі воювали на території інших держав, рятівників - чорнобильців, героїв Небесної сотні, захисників АТО.